Wyszukaj ofertę grupową

     

Promocje

PROMOCJE* (dotyczą wycieczek wielodniowych krajowych, w wysokim sezonie):
  • „wycieczki na kredyt” - możliwość rozłożenia płatności za wycieczkę na nieoprocentowane miesięczne raty (szczegóły poniżej)
  • 43, 45 i 55 uczeń jedzie na wycieczkę jednodniową bezpłatnie


WYCIECZKI NA KREDYT

 

1. Każda grupa szkolna korzystająca z oferty SUPERWYCIECZKI.PL ma możliwość rozłożenia płatności za zamawianą wycieczkę na nieoprocentowane raty.

2. Ilość i wysokość rat uzależniona jest od terminu podpisania umowy oraz terminu realizacji imprezy.


3.  Warunkiem udzielenia kredytu jest wpłata zaliczki (50 zł/os) za zamawianą imprezę w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.


4. W przypadku nie wpłacenia zaliczki w terminie określonym umową obowiązują ogólne warunki  umowy.


5. W przypadku zwłoki w opłacaniu rat przydzielonego kredytu SUPERWYCIECZKI.PL ma prawo odstąpienia od umowy, a wpłacone pieniądze rozliczy według pkt. 14 „Ogólnych Warunków Uczestnictwa w imprezach organizowanych przez SUPERWYCIECZKI.PL”.

 


* upusty liczone są od cen podstawowych podanych  w tabelach w wysokim sezonie; programy turystyczne do wyboru nie są objęte upustem; promocje dotyczą ofert katalogowych; wycieczki ekonomiczne i zagraniczne nie są objęte upustem.


 

Aktualności

Zobacz więcej »

2018-05-25 - Nasza Polityka Prywatności została zaktualizowana

Szczegółowy informacje odnośnie przetwarzania danych znajdą Państwo za zakładce Polityka Prywatności.2013-10-29 - Włochy 2014

Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy chcą spędzić niezapomniane ferie zimowe. Nauczymy Was śmigać na nartach. Nie ważne czy jesteś duży czy mały, zacząć przygodę z deskami możesz w każdym wieku, wiemy co zrobić, abyś już po kilku godzinach zjeżdżał z górki!

Styczeń 2014 | Marzec 2014
Napisz na Gadu-Gadu!
Napisz lub zadzwoń na Skype!

tel/fax: 058 512 24 24

Dołącz do nas:Obozy i kolonie w kraju i za granicš
  • Wynajem Autokarów
  • Nasze Dziecko - szkoła pływania
  • Ubezpieczenia turystyczne